loader

SONDA

Czy jesteś za wprowadzeniem zakazu aborcji?

Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

Bogusław Liberadzki spotkał się z mieszkańcami Świnoujscia

dodano 2017-07-31 11:47 w kategorii: Ludzie

W czwartek w Świnoujściu gościł wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego oraz wiceprzewodniczący SLD prof. Bogusław Liberadzki. W czasie ponad dwugodzinnego spotkanie z mieszkańcami Świnoujścia, prof. Liberadzki przedstawił aktualną sytuację w Parlamencie Europejskim oraz dokonał oceny sytuacji politycznej w Polsce. Zgromadzeni na spotkaniu mieszkańcy interesowali się przede wszystkim tematem uchodźców w krajach UE, przy którym odbyła się ciekawa dyskusja, tematem zaawansowania prac nad oceną wniosku tunelowego oraz wyrażeniem opinii na temat planów budowy portu kontenerowego w Świnoujściu. W spotkaniu uczestniczyli radni SLD Waldemar Buczyński, Robert Gawroński, goście z SPD oraz przedstawiciele lokalnych stowarzyszeń i związków zawodowych.
Na koniec spotkania uczestnicy otrzymali Konstytucję RP.

Zdjęcie użytkownika Joanna Agatowska.
Zdjęcie użytkownika Joanna Agatowska.
Zdjęcie użytkownika Joanna Agatowska.

 Komentarze

Wydarzenia

 • Uroczystości związane z 73. rocznicą Bitwy pod Gruszką

  2 godziny temu

  24. września odbyły się uroczystości związane z 73. rocznicą Bitwy pod Gruszką. Organizatorem był Sojusz Lewicy Demokratycznej, który co roku przypomina mieszkańcom regionu o tej bitwie. W uroczystościach wzięli udział m.in.: Przewodniczący SLD Włodek Czarzasty, Sekretarz Generalny SLD Marcin Kulasczytaj więcej»

 • Zemke: Propagandowy prestiż bez konkretów

  5 godzin temu

  - Przy okazji wizyty szefa MON w Pentagonie powinny paść deklaracje, które będą miały przełożenie na jakość polskiego wojska. Ich brak każe przypuszczać, że spotkanie ministra Macierewicza z sekretarzem obrony USA miało wymiar polityczno–propagandowy – mówi w rozmowie z Onetem Janusz Zemke, europoseczytaj więcej»

 • Liberadzki: AfD nie jest dobrą alternatywą

  6 godzin temu

  - Dwie partie wiodące powinny po tej wielkiej koalicji się rozejść i stworzyć zdrową alternatywę – powiedział prof. Bogusław Liberadzki komentując sondaże exit poll po wyborach Niemczech.czytaj więcej»

 • Czarzasty: Nie podpiszę się pod hasłem "znienawidzić elektorat PiS-u”

  3 dni temu, 2017-09-22

  - Na pewno nie będę się podpisywał pod prymitywnym hasłem „znienawidzić elektorat PiS-u”, bo cokolwiek budowane na nienawiści, jest głupie i niestabilne – mówił w Radiu Dla Ciebie Włodzimierz Czarzasty.czytaj więcej»

 • Senyszyn: Donos do CBA ma odwrócić uwagę od istoty sprawy

  4 dni temu, 2017-09-21

  - PiS robi to na bezczelnego, a cała afera z donosem do Centralnego Biura Antykorupcyjnego ma za zadanie odwrócić uwagę od tych nieprawidłowości związanych z wydaniem 19 mln złotych na kampanię „Sprawiedliwe Sądy” - oceniła prof. Joanna Senyszyn komentując sprawdzanie przez CBA współpracowników premczytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.