loader

SONDA

Czy jesteś za wprowadzeniem zakazu aborcji?

Sojusz Lewicy Demokratycznej

Władze regionalne - województwo: Zachodniopomorskie

Rady Powiatowe SLD Województwa Zachodniopomorskiego

Białogard:

Przewodnicząca: Małgorzata Stachowiak - mastacho@interia.pl

Sekretarz: Beata Kacprowicz

78-200
ul. Grunwaldzka 25

Choszczno:

Przewodniczący: Eugeniusz Nykiel - nykiel@op.pl

Sekretarz: Michał Puziak

Drawsko Pomorskie:

Przewodniczący: Stanisław Cybula - stcybula@wp.pl

Sekretarz: Damian Świercz

78-500
ul. Gdyńska 4

Goleniów:

Przewodniczący: Grzegorz Białoskórski - grzegorz1311@onet.eu

Sekretarz: Stanisława Jakubczak

Gryfice:

Przewodniczący: Marek Lachowicz - mareklachowicz@o2.pl

Sekretarz: Maria Szafrańska

Gryfino:

Przewodniczący: Wojciech Długoborski - wudex@poczta.onet.pl

Sekretarz: Michał Kozakiewicz 

74-100
ul. Grunwaldzka 1

Kamień Pomorski:

Przewodniczący: Marek Maślak - marek.maslak1@wp.pl

Sekretarz: Mirosław Majcher

Kołobrzeg:

Przewodniczący: Jacek Kuś - jacekkus-fms@o2.pl

Sekretarz: Jarosław Szuba

78-100
ul. Graniczna 6

Koszalin:

Przewodniczący: Włodzimierz Niemiec - wlodzimierz.niemiec@op.pl

Sekretarz: Tomasz Konieczny

75-540
ul. Piłsudskiego 11/15 

Myślibórz:

Przewodniczący: Janusz Winiarczyk - jlwiniarczyk@wp.pl

Sekretarz: Piotr Rygiel

74-300 
Rynek Jana Pawła II 13

Police:

Przewodniczący: Wojciech Mac- macwojciech1@wp.pl 

Sekretarz: Zbigniew Trojanowski

72-010
ul. Bankowa 11

Pyrzyce:

Przewodniczący: Jan Rusin

Sekretarz: Bogdan Dzioba - zdzioba@wp.pl

Sławno:

Przewodniczący: Zygmunt Siedlecki - januszsi@poczta.onet.pl

Sekretarz: Bożena Mazur

Stargard Szczeciński:

Przewodniczący: Krzysztof Ciach - krzysztof.ciach@wp.pl

Sekretarz: Hanna Bobrowska

73-110
ul. M. Konopnickiej 31c

Szczecin:

Przewodniczący: Dawid Krystek - dawid_krystek@wp.pl

Sekretarz: Małgorzata Śmigielska-Matulaniec 

70-377
ul. Garncarska 5

Tel. 91 820 95 91

Szczecinek:

Przewodniczący: Ewa Kokot - ewciak-1952@o2.pl

Sekretarz: Roman Miazga

Świdwin:

Przewodniczący: Mirosław Majka- starosta@powiatswidwinski.pl

Sekretarz: Jan Jaszczyk

78-300 
ul. Kołobrzeska 43

Świnoujście:

Przewodnicząca: Joanna Agatowska - agatowska.joanna@gmail.com

Sekretarz: Jerzy Manduk

72-600
Pl. Plac Wolności 15

Wałcz:

Przewodniczący: Janusz Rożański - pzmwalcz1@wp.pl

Sekretarz: Mirosław Wiercioch 

78-600
ul. Parkowa 9/3