Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Stanisław Wziątek członkiem Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego!

Po wyborach samorządowych SLD zawiązał koalicję z PO, PSL oraz Nowoczesną w Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego. Uzgodniono wspólne punkty programowe, zakładajace m.in. działanie na rzecz lepszego pozyskiwania środków unijnych, poprawę sytuacji w służbie zdrowia, seniorów oraz osób z niepełnosprawnościami. Nowy Zarząd Województwa ma również dbać o rozówj turystyki w naszym regionie oraz ochronę środowiska.

Zgodnie z umową radny Stanisław Wziątek został wybrany członkiem Zarządu Województwa, a w Sejmiku powstał koalicyjny klub radnych PSL-SLD.

 

 

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem