Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Jerzy Kotlęga startuje do Sejmu z okregu koszalińskiego!

Jerzy Kotlęga:

Kandyduję w wyborach do Sejmu RP: Powiaty: Białogard, Choszczno, Drawsko Pomorskie, Koszalin, Kołobrzeg, Sławno, Szczecinek, Świdwin oraz Wałcz potrzebują doświadczonego oraz zdeterminowanego samorządowca, który będzie walczył o lokalne sprawy i nie pozwoli na kolejne próby marginalizacji naszego pięknego regionu.

 

Wszystkich, którzy chcą włączyć się w kampanię Jerzego Kotlęgi, prosimy o kontakt!

Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 91 391 62 45

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem