fbpx

Sojusz Lewicy Demokratycznej

W tym miejscu znajdziesz wszystko, czym programowo charakteryzuje się Sojusz Lewicy Demokratycznej. To tysiące godzin pracy naszych specjalistów, setki stron materiałów, analiz i zapisów debat programowych. To nasz dorobek intelektualny, który stanowi podstawę naszego programu dla Polski. Zapraszamy do zapoznania się z efektami naszej działalności. 

Zapraszamy członków i sympatyków SLD do zgłaszania uwag dotyczących zamieszczonych dokumentów programowych na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Lewica 

Karta do zbierania podpisów "Legalna Aborcja. Bez kompromisów"

Lewica "Polska Jutra"

Projekty ustaw złożone przez Lewicę w 1. roku kadencji w Sejmie

Partia Europejskich Socjalistów

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Sojuszu Lewicy Demokratycznej, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2019 Sojusz Lewicy Demokratycznej. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem